Fitness

Fitness

Sağlıklı Bir Yaşam İçin…


Butik olarak dizayn edilmiş Holiday inn Gebze İstanbul Asia Otel Fitness salonumuzda; sağlıklı ve zinde kalmak, vücut formunuzu korumak için egzersizlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Sağlıklı bir yaşam için yapılan Fitness metabolizmada enerjiyi hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. Vücudun forma girerek özgüveninizi arttırmayı sağlar, düzenli ve uzun dönemli yapılan, uzmanlar tarafından hazırlanmış programların uygulanması ile kanser ve kalp krizi gibi olumsuz hastalıklara yakalanma riskini düşürmektedir. İnsan sağlığı için bu kadar önemli olan Fitness sporunu, gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte formda ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için gün boyu hizmetinize sunmaktayız.

+90 262 644 39 99
info@higebzeist.com

SAATLER
Fitness Hergün 06:30 – 22:00

Fitness Resimleri

 

Promosyonlar

Bizden Haberler

Fotoğraf Galerisi

tape in hair extensions nz hair extension stockists liverpool real hair extensions hair glue ingredients foxy hair extensions price list lace front wigs uk xpression braiding hair length how to make a ponytail out of a wig hair wigs uk hair extensions yorkshire how long does it take for a human hair wig to dry hair extensions uk hair extensions prices quick weave with leave out short hair hair extensions uk

Facebook

Twitter