Odalar

Odalar

Modern Bir Konaklama Keyfi Sizleri Bekliyor…

Holiday inn Gebze İstanbul Asia, her türlü ulaşım ağına olan yakınlığıyla, ister kültürel ister iş amaçlı seyahatlerinizde, modern dizayn edilmiş odalarında misafirlerine geniş yelpazede konforlu konaklama ve kolay ulaşım imkanları sunuyor. 152 Misafir Odası ile misafirlerimizin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak amacında olan otelimizin, yüksek düzeyli güvenlikli teknoloji ve altyapısı ile günümüzün iş amaçlı seyahat eden misafirlerine, tatil ve gezi amaçlı gelen ailelerine sunduğu 129 Standart Oda, 2 Engelli Odası, 5 Anti-Alerjik Oda, 11 Executive Oda ve 4 Suit Oda ayrıca 1 Premier Suit Odası (ayrı yatak ve oturma Odası) bulunmaktadır.

Standart Oda

Standart odalarımızda siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış konforlu konaklama imkanları bulunmaktadır.

Engelli Oda

Siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış ve özel ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, bağlantılı refakatçi oda bölümü ile konforlu konaklama imkanları bulunmaktadır.

Anti-Alerjik Oda

Anti-Alerjik odalarımızda siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış parke zemin ve anti-alerjik yatak takımı ile konforlu konaklama imkanları bulunmaktadır.

Executive Oda

Executive odalarımızda siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış ferah bir mekan özel misafir ve tekstil malzemeleri ile donatılmış konforlu konaklama imkanları bulunmaktadır.

Suit Oda

Suit odalarımızda siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış konforlu bir yatak odası, bir salon ile konaklama imkanları bulunmaktadır.

Premier Suit Oda

Premier Suit odamızda siz seçkin misafirlerimiz için modern tasarlanmış konforlu bir yatak odası, bir salon ile konaklama imkanları bulunmaktadır.

 

Promosyonlar

Bizden Haberler

Fotoğraf Galerisi

tape in hair extensions nz hair extension stockists liverpool real hair extensions hair glue ingredients foxy hair extensions price list lace front wigs uk xpression braiding hair length how to make a ponytail out of a wig hair wigs uk hair extensions yorkshire how long does it take for a human hair wig to dry hair extensions uk hair extensions prices quick weave with leave out short hair hair extensions uk

Facebook

Twitter