Türk Hamamı

Türk Hamamı

Romalı’dan Osmanlı’ya Uzanan Tarihi Yolculuk…


Otelimizde konaklayan misafirlerin ücretsiz faydalanabileceği modern dokusuyla dizayn edilmiş tarihi Türk hamamı dinlenmenin ve temizliğin keyfini aynı anda yaşatmaktadır.

Bayanlar ve Baylar için ayrı olarak tasarlanan hamamımız, buharın, kesenin, sulu ya da sabunlu masajın etkisiyle toksinlerden arındırıp bir detoks işlemi gören vücudunuzda kan dolaşımı sağlar, cildinizin gözenekleri açılır ve nefes alır.

Uzmanlarımız tarafından uygulanan Türk hamamına özel masaj yöntemleri ile kendinizi hafiflemiş ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Uzakdoğu’ya özgü yöntemlerin uygulandığı Spa keyfini yaşarken, bir yanda da tarihi eski gelenekleri anımsatan hamam keyfini gün boyunca yaşayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyonlarınız için

+90 262 644 39 99
info@higebzeist.com

SAATLER
Türk Hamamı Hergün 10:00 – 22:00
 

Promosyonlar

Bizden Haberler

Fotoğraf Galerisi

tape in hair extensions nz hair extension stockists liverpool real hair extensions hair glue ingredients foxy hair extensions price list lace front wigs uk xpression braiding hair length how to make a ponytail out of a wig hair wigs uk hair extensions yorkshire how long does it take for a human hair wig to dry hair extensions uk hair extensions prices quick weave with leave out short hair hair extensions uk

Facebook

Twitter